Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi

 

 

 

ORTAK DERSLER VİZE SINAV DUYURUSU

 

ORTAK DERSLER ARA SINAVLARI İKİ OTURUM HALİNDE;  NORMAL ÖĞRETİMLER 14 KASIM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 10.00’DA, İKİNCİ ÖĞRETİMLER 14 KASIM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DA YAPILACAKTIR. ÖĞRENCİLERİMİZ BELİRTİLEN OTURUMLARDA SINAVA GİRMEK ZORUNDA OLUP, BAŞKA OTURUMDA SINAVA GİREN ÖĞRENCİLERİN SINAVLARI GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

       SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTELERİ BÖLÜMLER BAZINDA WEB SAYFASINDA İLAN EDİLMİŞ VE SINIF KAPILARINA ASILMIŞTIR.

ÖĞRENCİLERİN SINAV ESNASINDA ÖĞRENCİ KİMLİK KARTLARINI BULUNDURMALARI, KİMLİK KARTLARI OLMAYAN ÖĞRENCİLERİN İSE ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN ÖĞRENCİ BELGESİ TEMİN ETMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR.                                                                    

 

                                                                                                       FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞI      

 

 

 

NOT: MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖLÜMÜ (İ.Ö.)  ÖĞRENCİLERİ SABAH SAAT 10.00 OTURUMUNDA SINAVA GİRECEKLERDİR.

 

 

 

ORTAK DERSLER 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI ARA SINAVLARI  (N.Ö.)  14/11/2018 SAAT 10.00

 

SINIFIN

ADI

SINAV KAPASİTESİ

BÖLÜM ADI

Z-001

42

ARKEOLOJİ

Z-002

42

ARKEOLOJİ (11)

COĞRAFYA (31)

Z-003

42

COĞRAFYA

Z-004

42

COĞRAFYA (30)

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (12)

101

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI

102

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (35)

MATEMATİK (7)

103

42

MATEMATİK

104

48

MATEMATİK (34)

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK (14)

105

48

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK

106

42

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK (39)

SANAT TARİHİ (3)

107

42

SANAT TARİHİ

108

42

SANAT TARİHİ

109

42

SANAT TARİHİ (31)

SOSYOLOJİ (11)

201

42

SOSYOLOJİ

202

42

SOSYOLOJİ

203

42

SOSYOLOJİ (16)

TARİH (26)

204

48

TARİH

205

96

TARİH (39)

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (37)

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK II.Ö. (3)

206

42

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

207

42

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

 

 

ORTAK DERSLER 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI VİZE SINAVLARI 14/11/2018 (İ.Ö.)  SAAT 14.00

 

SINIFIN ADI

SINAV KAPASİTESİ

BÖLÜM ADI

Z-001

42

COĞRAFYA

Z-002

42

COĞRAFYA

Z-003

42

COĞRAFYA (29)

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (13)

Z-004

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI

101

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI  

102

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (14)

SANAT TARİHİ (28)

103

42

SANAT TARİHİ

104

48

SANAT TARİHİ

105

48

SANAT TARİHİ (3)

SOSYOLOJİ (45)

106

42

SOSYOLOJİ

107

42

SOSYOLOJİ (10)

TARİH (32)

108

42

TARİH

109

42

TARİH (31)

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (11)

201

42

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI

205

42

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (76)

 

     SINIF LİSTELERİ

ORTAK ZORUNLU DERSLERE GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ (Normal Öğretim).xlsx

ORTAK ZORUNLU DERSLERE GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ (İkinci Öğretim).xlsx


12 Kasım 2018