UŞAK ÜNİVERSİTESİ Fen Edebiyat Fakültesi

ORTAK DERSLER FİNAL SINAV DUYURUSU

 

ORTAK DERSLER FİNAL SINAVLARI İKİ OTURUM HALİNDE;  NORMAL ÖĞRETİMLER 23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 10.00’DA, İKİNCİ ÖĞRETİMLER 23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DA YAPILACAKTIR. ÖĞRENCİLERİMİZ BELİRTİLEN OTURUMLARDA SINAVA GİRMEK ZORUNDA OLUP, BAŞKA OTURUMDA SINAVA GİREN ÖĞRENCİLERİN SINAVLARI GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

       SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTELERİ BÖLÜMLER BAZINDA WEB SAYFASINDA İLAN EDİLMİŞ VE SINIF KAPILARINA ASILMIŞTIR.

ÖĞRENCİLERİN SINAV ESNASINDA ÖĞRENCİ KİMLİK KARTLARINI BULUNDURMALARI, KİMLİK KARTLARI OLMAYAN ÖĞRENCİLERİN İSE ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN ÖĞRENCİ BELGESİ TEMİN ETMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR.                                                                    

 

 

                                                                                                      

 

 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞI      

 

 

NOT: MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖLÜMÜ (İ.Ö.)  ÖĞRENCİLERİ SABAH SAAT 10.00 OTURUMUNDA SINAVA GİRECEKLERDİR.

 

 

 

 

 

ORTAK DERSLER 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI FİNAL SINAVLARI  (N.Ö.)  23/05/2018 SAAT 10.00

 

SINIFIN

ADI

SINAV KAPASİTESİ

BÖLÜM ADI

Z-001

42

ARKEOLOJİ

Z-002

42

ARKEOLOJİ

Z-003

42

ARKEOLOJİ (26)

COĞRAFYA (16)

101

42

COĞRAFYA

102

42

COĞRAFYA

103

42

COĞRAFYA (15)

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (27)

104

48

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI

105

48

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (32)

MATEMATİK (16)

106

42

MATEMATİK

107

42

MATEMATİK (4)

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK (38)

108

42

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK

109

42

SANAT TARİHİ

201

42

SANAT TARİHİ

202

42

SANAT TARİHİ (28)

SOSYOLOJİ (14)

203

42

SOSYOLOJİ

204

48

SOSYOLOJİ

205

96

TARİH (94)

206

42

TARİH

207

42

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

208

42

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

209

42

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (12)

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK (8)

ORTAK DERSLER 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI FİNAL SINAVLARI   23/05/2018  (İ.Ö.)  SAAT 14.00

 

SINIFIN ADI

SINAV KAPASİTESİ

BÖLÜM ADI

Z-001

42

COĞRAFYA

Z-002

42

COĞRAFYA

Z-003

42

COĞRAFYA (16)

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI (26)

101

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI  

102

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI  

103

42

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ ve EDEBİYATLARI   (7)

SANAT TARİHİ (35)

104

48

SANAT TARİHİ

105

48

SOSYOLOJİ

106

42

SOSYOLOJİ

107

42

TARİH

108

42

TARİH

109

42

TARİH (16)

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (26)

201

42

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (30)

202

42

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (31)

203

42

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI (30)

Bölümlere göre öğrenci listeleri;

ARKEOLOJİ N.Ö.

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI N.Ö.

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI İ.Ö.

COĞRAFYA N.Ö

COĞRAFYA İ.Ö

MATEMATİK N.Ö

MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK N.Ö-İ.Ö.

SANAT TARİHİ N.Ö.

SANAT TARİHİ İ.Ö 

SOSYOLOJİ N.Ö

SOSYOLOJİ İ.Ö

TARİH N.Ö

TARİH İ.Ö

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI N.Ö.

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI İ.Ö


15 Mayıs 2018